Shitet shtepi private ne Rrugen 5 Maj.

 • €180,000
5 Maji, Tiranë
Për Shitje

Shitet shtepi private ne Rrugen 5 Maj.

5 Maji, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 73
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • 207
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43709
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet shtepi private ne Rrugen 5 Maj.

Orgazniohet ne dy kate me siperfaqe trualli 207 m2 dhe siperfaqe ndertimi 72 m2.

Kati i pare organizohet ne 2 ambient ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tuaalet dhe verande.

Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Disponon dhe 2 vende parkimi.

Cmimi 180.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest