Shiten apartamente me cmim kleringu, Yzberisht!

  • €54,000
Astir, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me cmim kleringu, Yzberisht!

Astir, Yzberish, Tiranë
  • €54,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 68
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39673
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente me cmim klering, Llanaj ndertim Yzberisht.

Apartamentet organizohen ne 1+1 , me siperfaqe totale 68 m2 69.6 m2 dhe 77 m2.

Ndodhen ne katin e 4, 5 dhe te 6 te nderteses.

Cmimi i shitjes eshte  790€/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare