Shitet apartament 1+1 ne Astir prane Bar Artistit

 • €95,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 ne Astir prane Bar Artistit

Astir, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 64
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2013
 • Viti Ndërtimit
 • P46601
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 64m2 ne Astir , bar Artisti.

Apartamenti eshte super i investuar dhe organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi i vecuar nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ka arredim bashkekohor, me cdo gje te kuruar ne detaje dhe i pershtatshem per banim apo investim.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume mos nguroni te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva