AMBJENT BIZNESI ME QIRA, RRUGA E DURRESIT

 • €2,000
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBJENT BIZNESI ME QIRA, RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €2,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Tualete
 • 147
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P42754
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambjent biznesi me qera tek Rruga e Durresit.

Ambjenti eshte i oranizuar ne korridor shperndares, ne 3 ambjente, verande , ballkon, magazine, dhe parkim per 2 makina.

Ka siperfaqe 147 m2 total dhe eshte i saporinovuar, investuar dhe cdo ambjent ka kondicionere multi split.

I pershtatshem per klinika dentare, estetike, per zyra te tipologjive te ndryshme.

Cmimi i qirase eshte 2000 euro bruto.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo