Lokal ne Shitje!

  • €320,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Lokal ne Shitje!

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
  • €320,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 320
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27290
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim lokal prane Bulevardit Zhan D’Ark.
Lokali eshte i investuar ne menyre bashkekohore dhe ka nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe siperfaqe verande 189 m2. Aktualisht eshte i dhene me qera dhe cmimi i qerase eshte 700Euro neto me nje kontrate 8 vjecare.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 

Ne proces hipotekimi

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj