Shitet Apartamet 2+1+Verande, Ura e Tabakeve.

 • €120,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartamet 2+1+Verande, Ura e Tabakeve.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39881
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+verande tek Ura e Tabakeve.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 97 m2.

Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon i kthyer ne ambient gatimi dhe verande.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me orientim totalisht jug, buze unazes.

Cmimi i shitjes eshte 120.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva