APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KULLAT BINJAKE.

 • €390,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, KULLAT BINJAKE.

Bulevardi Zhan D'Ark, Ish Blloku, Tiranë
 • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 132
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40389
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament modern 3+1+2 , prane kullave binjake.

Apartamenti eshte shum i investuar, ka nje siperfaqe prej 132 m2 dhe organizohet ne sallon i madh se bashku me pjesen e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet e katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar.

Cmimi eshte 390000 euro.

Me kontrate porosie.

Per me teper informacione mund te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo