AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

  • €800
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
  • €800

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 112
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45259
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi, tek sheshi Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 112 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor shperndares, 3 ambiente, 2 tualte dhe ballkon.

Cmimi eshte 800 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo