APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

 • €1,300/Neto
Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €1,300/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P43847
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 2+1, prane AirAlbania.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashesnor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi eshte 1300 euro ne muaj.

Preferohen kliente te huaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo