APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ALI DEM.

 • €88,000
Ali Demi, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, ALI DEM.

Ali Demi, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 58
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44575
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Ali dem, prane shkolles 1 Maji.

Apartamenti ka siperfaqe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Jug-Perendim.

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo