APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, URA E TABAKEVE.

 • €140,000
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, URA E TABAKEVE.

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 99
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39837
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim 2 apartamente tek ura e Tabakeve buze rruges kryesore.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Ka siperfaqe 74m2 dhe 25m2 verande.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Cmimi eshte 140000 euro secila.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo