APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

 • €500/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40669
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek rruga e Elbasanit.

Apartamenti ka siperfaqe 60m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues buze rruge.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro i padiskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo