Shitet apartament 2+1+2 Currila, Durres.

 • €233,000
Durrës
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Currila, Durres.

Durrës
 • €233,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 137
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46367
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Currila, Durres.

Apartament disponon siperfaqe totale 137.08 m2, siperfaqe neto 126.95 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.13 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1700 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest