JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, KULLAT BINJAKE.

  • €2,500/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI, KULLAT BINJAKE.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 260
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26468
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambienti 260 m2 , tek kullat binjake.

Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma dhe 1 tualet.

Mundesi ndarje me gipsa, sipas deshires se klientit.

Cmimi eshte 2500 euro i padiskutueshem.

Per me shume me kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo