Shitet apartament 2+1+2 tek Hotel Marinaj , Unaza e Re , Fabrika e Miellit

 • €120,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Hotel Marinaj , Unaza e Re , Fabrika e Miellit

Astir, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 101
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2013
 • Viti Ndërtimit
 • P47027
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 101 m2 tek Fabrika e Miellit

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, orientim Jug-Lindje.

Apartamenti disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani