Apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht

 • €95,000
Astir, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 per shitje ne Yzberisht

Astir, Yzberish, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34223
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me oranizim 2+1 dhe me siperfaqe 102m2 ne Yzberisht .

Apartamenti ndodhet ne pallatin me te mire te zones dhe eshte i organizuar ne nje dhome te madhe ndenje , 2 dhoma gjumi ,  ballkon dhe tualetin me dritare  .

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor modern .

Jepet totalisht i mobiluar dhe i investuar .

Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor  .

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani