Garsoniere ne Shitje ne Fresk

 • €45,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Garsoniere ne Shitje ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 54
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34935
 • ID Prones

Përshkrim

Garsoniere ne  shitje me siperfaqe 54m2 ne Fresk .

Garsonierja eshte e mobiluar , ka ambientin e gatimit , nje ballkon dhe pjesa brenda eshte e mobiluar .

Ka mundesi kthimi ne 1+1 .

Eshte mundesi ideale investimi per shkak te kerkesave per qera ne ate zone .

Ne proces hipotekimi .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva