APARTAMENTE NE SHITJE, GRAND GALLERY.

Yzberish, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENTE NE SHITJE, GRAND GALLERY.

Yzberish, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • P40523
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartamente te ndryshme ne Yzberisht, tek kompleksi Grand Gallery.

Kompleksi me i ri dhe me i mire ne zone.

Apartamentet jane te tipologjise 2+1 dhe 3+1, siperfaqe dhe kate te ndryshme.

Cmimi eshte 1200 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo