Shitet apartament 1+1 Rruga Gjon Buzuku, Selvia

 • €105,000
Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Rruga Gjon Buzuku, Selvia

Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39517
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej  75m2 Rruga Gjon Buzuku , prane Selvise

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 banim te nje kompleksi te ri te sapo perfunduar te vitit 2023.

Ideal per investim , qera ditore apo edhe per banim pasi eshte prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode.

Na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani