Jepet ambient per zyra tek Rruga Muhamet Gjollesha

  • €500/muaj
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient per zyra tek Rruga Muhamet Gjollesha

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 94 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35248
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra tek Rruga Muhamet Gjollesha, prane Bar Oslo.
Ambienti ka siperfaqe 94 m2.
Ndodhet ne katin e 2 banim ne pallat te ri me ashensor.
Organizohet ne 3 ambiente, tualet, ballkon.
Ambienti eshte i kompletuar dhe jepet per zyra.
Cmimi eshte 500 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko