Shitet apartament 3+1+2+veranda tek Zgjerimi Kodra e Diellit

 • €260,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1+2+veranda tek Zgjerimi Kodra e Diellit

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €260,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 297.64
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39281
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament  3+1+2 me verande tek Zgjerimi Kodra e Diellit .

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh te bollshem , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi plot drite dhe me orientim lindje , 2 tualete , 1 ballkon dhe 1 verande e mrekullueshme me pamje te plote te  Tiranes.

Siperfaqja  neto e brendshme e apartamentit eshte 129.11 m2 , siperfaqe e perbashket 24.53 pra siperfaqe e apartamentit eshte  153.64m +144m2 siperfaqe e Verandes .

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 , gje qe e favorizon per pamjen , organizimin dhe gjithashtu orientimin.

Apartamenti eshte ne faze perfundimtare dhe perfundon shume shpejt.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva