Vile per shitje ne Kamez

 • €179,000
Kamëz
Për Shitje Tërhequr

Vile per shitje ne Kamez

Kamëz
 • €179,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 317
 • Sipërfaqe ㎡
 • 4
 • Garazhe
 • P35493
 • ID Prones

Përshkrim

Vile 3 kateshe me oborr per shitje ne Kamez .

Siperfaqe totale  317m2

Siperfaqe trualli 189.1 m2

Siperfaqe ndertimi 82.5 x 3 = 240m2 .

Vila ndodhet ne kryqezim rrugesh kryesore te investuara dhe me trotuar anash , me pak se 70 metra nga rruga kryesore qe iken per ne Institut .

Vila ne katin e pare ka qene e shfrytezuar si dyqan dhe sherbime te tjera biznesi .

Oborri ka hapsire te mjaftueshme parkimi .

Disponon te gjithe dokumentacion e rregullt hipotekor .

Cmimi eshte i diskutueshem .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva