VILE ME QERA, FARKE.

  • €3,000/muaj
Farkë, Tiranë
Për Qira

VILE ME QERA, FARKE.

Farkë, Tiranë
  • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 900
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40862
  • ID Prones

Përshkrim

Japim super vile me qera prane liqenit te Farkes.

Vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe ka siperfaqe ndertimi 400m2 dhe oborr 500m2.

Eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje, ftohje, sistem kamerash.

Cmimi eshte 3000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo