Vile ne Shitje !

 • €400,000
Kamëz
Për Shitje

Vile ne Shitje !

Kamëz
 • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 770
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P31162
 • ID Prones

Përshkrim

Vila eshte e organizuar ne 3 kate te plota , 1 papafingo dhe 1 kat nentoke .

Siperfaqja e ndertimit eshte 430 m2 ndertim dhe 340 m2 oborr , kat ndertimi 100 m2  .

Nentoke ka 2 garazhe dhe 1 depo  .

Ne katin e pare kemi nje holl te madh , ambjent gatimi , 1 tualet , 1 dhome gjumi  dhe 4 ballkone ku shihet pjesa e oborrit dhe gjelberimi kaq i bukur rreth e rrotull i  viles .

Kati i dyte organizohet nga holli , ambjenti i gatimit i cili eshte i vecuar , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 4 ballkone .

Kati i trete , organizohet nga holli , ambjenti i gatimit i cili eshte   vecuar , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 4 ballkone .

 

Cilesime extra  :

Vila eshe e ndertuar me pllak themeli , muret ndarese jane dopio tulle me polisterol 5 cm , dritare dopio xham dhe me grila persiane , sistem chiller. Vila eshte e pajisur me sistem te avancuar kamerash , panele diellore per energjine , hapesira te bollshme dhe ne hyrje kemi porte automatike .

 

Cmimi i diskutueshem .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva