SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, KULLAT BINJAKE.

 • €2,000/Bruto
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

SUPER APARTAMENT 3+1+2 ME QERA, KULLAT BINJAKE.

Ish Blloku, Tiranë
 • €2,000/Bruto

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 138
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42162
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament modern 3+1+2 , prane kullave binjake.

Apartamenti eshte shum i investuar, ka nje siperfaqe prej 132 m2 dhe organizohet ne sallon i madh se bashku me pjesen e kuzhines, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Ndodhet e katin e 7 te nje pallati te ri te mire administruar.

Cmimi eshte 2000 euro bruto.

Per me teper informacione mund te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo