Shitet apartament 2+1 dhe 3+1, Rruga Barrikadave.

 • €271,000
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 dhe 3+1, Rruga Barrikadave.

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €271,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P42148
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 dhe 3+1, Rruga Barrikadave.

Objekt po ndertohet se fundmi ne qender te Tiranes prane shkolles Lidhja e Prizrenit.

Aprtamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 117.78 m2 , siperfaqe neto 98.5 m2 dhe siperfaqe te perbshket 19.28 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin 11.

Apartamenti 3+1 disponon siperfaqe totale 134.28 m2, siperfaqe neto 112.3 m2, siperfaqe te perbashket 21.98 m2.

Organizohet ne dhome ndjenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkone.

Ndodhet ne katin 12.

Objekti eshte ne faze tulle.

Cmimi i shitjes 2300e/m2.

Apartamentet disponojne dhe garazhd me cmim ekstra.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest