APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €108,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €108,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41974
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga Ylbere Bylykbashi, prane 21 dhjetorit.

Apartamenti ka siperfaqe 60m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet.

Cmimi eshte 108000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo