AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

  • €2,450/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 170
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31897
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient per zyra, ne Bllok, prane Petro Ninit.

Ambienti ka siperfaqe 173 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar 1 ambient openspace, 2 zyra , 1 salle mbledhjes, 1 post pune i vecante dhe 2 tualete.

Cmimi eshte 2450 euro bruto.

Fasade te gjere xhami nga rruga kryesore.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo