Shitet super apartament 2+1+2 kompleksi Malajzian, Kthesa e Kamzes.

 • €150,000
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1+2 kompleksi Malajzian, Kthesa e Kamzes.

Kthesa e Kamzes, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44366
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1+2 ne Kompleksin Malajzian, Kthesa e Kamzes.

Apartamenti disponon siperfaqe bruto 112.7 m2 dhe siperfaqe neto 100.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me pamje fantastike.

Apartamenti eshte i investuar dhe i pa banuar me pare.

Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i shitjes 150.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest