Apartament 2+1+2 Tek Emi 6 , Riza Cerova

 • €156,000
Medreseja, Rruga Bardhyl, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 Tek Emi 6 , Riza Cerova

Medreseja, Rruga Bardhyl, Selvia, Tiranë
 • €156,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35434
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament fantastik 2+1+2 me siperfaqe 116m2 tek Emi 6 , Riza Cerova

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi ,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone .

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka orientim Lindje – perendim .

per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva