Jepet me qira apartamenti tek Rruga e Kavajes

 • €500/muaj
21 Dhjetori, 9 Katëshet, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti tek Rruga e Kavajes

21 Dhjetori, 9 Katëshet, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32341
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti tek Rruga e Kavajes.

Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje vile.

Ndodhet midis rruges se kavajes dhe myslym shyrit, ne nje zone teper te kerkuar , me levizshmeri te larte dhe me te gjitha facilitetet perreth.

Aparatamenti eshte i gjithi me punime te reja dhe teper cilesore si dhe i shtruar me parket.

Jepet bosh .

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj