Shesim apartamente me cmim kleringu Rr “Jordan Misja”

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim apartamente me cmim kleringu Rr “Jordan Misja”

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 99.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36214
  • ID Prones

Përshkrim

Ne rrugen Jordan Misja prane Bulevardit te Ri  ne Kompleksin Usluga shesim apartamente te tipologjise  2+1 me cmim kleringu

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe te pergjithshme 99.8m2

Apartamenti i dyte ndodhet ne katin e 1 dhe ka nje siperfaqe te pergjithshme 97.83m2

Kompleksi eshte aktualisht ne perfundim ne faze pllake

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle