APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI KONTAKT.

21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, KOMPLEKSI KONTAKT.

21 Dhjetori, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27009
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament modern tek kompleksi Kontakt, prane 21 dhjetorit.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i shtruar me parket dhe i arreduar ne menyre moderne.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo