OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE FRESK

 • €75,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION! APARTAMENT 2+1 NE FRESK

Fresku, Tiranë
 • €75,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 111
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36649
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1 me siperfaqe 111m2 ne Fresk.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe ambient gatimi te madh ,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon .

Jepet bosh.

Orientim Jug-Lindje,plot drite natyrale, tualet me dritare.

Pallat i ri me ashensor dhe  hipoteke.

Cmimi fantastik,nxitoni,pune ditesh !!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva