Shesim apartament 2+1 prane Kodres se Diellit!

 • €108,000
Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Tërhequr

Shesim apartament 2+1 prane Kodres se Diellit!

Kodra e Diellit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €108,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30635
 • ID Prones

Përshkrim

Prane Kodres se Diellit, Fondacioni Eleonor shesim apartament 2+1!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 116 m2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor!

 

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj