Ambient 3+1 me qera, Astir.

 • €390/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient 3+1 me qera, Astir.

Astir, Tiranë
 • €390/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40961
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient 3+1 me qera ne zonen e Astirit.

Ambienti ndodhet buze rruges ne katin e 2 te nje pallati shume te mire me pamje fantastike nga rruga kryesore.

Organizohet ne nje korridor shperndares, 4 dhoma, tualet dhe 2 ballkone

Ideale per zyra apo tipologji te ngjashme biznesi.

Siperfaqe totale 120 m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo