AMBIENT BIZNESI ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

 • €2,200/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, KOMUNA E PARISIT.

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €2,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 7
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 183
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41042
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient per zyra ose klinika, tek Komuna e Parisit.

Ambienti ka siperfaqe 183 m2 neto te organizuar ne korridor, 7 ambiente dhe 2 tualete.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante , me fasade xhami nga rruga kryesore.

Ideale per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 2200 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo