APARTAMENT 1+1 ME QERA, FRESKU.

 • €380
Fresku, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, FRESKU.

Fresku, Tiranë
 • €380

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 89
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30923
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qira apartament 1+1 ne zonen e Freskut, prane Big Market, 100 m nga restorant Fresku.

Apartamenti ka siperfaqe 89 m2 dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertimi te ri.

Eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne.

Prane cdo faciliteti te mundshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo