DYQAN ME QERA, TEATRI TURBINA.

  • €1,500/Bruto
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira Tërhequr

DYQAN ME QERA, TEATRI TURBINA.

Liqeni Artificial, Tiranë
  • €1,500/Bruto

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 50
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46926
  • ID Prones

Përshkrim

Japim dyqan me qera, rruga Sami Frasheri, prane teatrit Turbina.

Dyqani ka siperfaqe 50m2 neto dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruges kryesore.

Ideal per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 1500 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo