Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

 • €560,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Tërhequr

Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €560,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 306
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41004
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile me cmim klering ne Kompleksin Turquiose Marina, Gjiri i Lalezit!

Turquiose Marina eshte nje nder projektet e medha qe pozicionohet ne Hamallaj, ne Gjirin e Lalezit.

Kompleksi ofron shumellojshmeri vilash dhe apartamentesh me tipologji te ndryshme.

Vila disponon siperfaqe totale 133,22 m2,  siperfaqe fizike 131 m2 , verande 32 m2, oborr 228.33 m2 dhe parcele 306 m2.

Kati perdhe organizohet ne dhome ndenje te bollshme, ambient gatimi , tualet dhe verande.

Kati i pare organziohet ne tre dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Cmimi i shitjes eshte 560.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest