Apartament 2+1+2 tek Emi 6 , Riza Cerova

 • €174,000
Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 tek Emi 6 , Riza Cerova

Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • €174,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 129.1
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35428
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 tek Rezidenca Emi 6 ne Rrugen Riza Cerova.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon te madh rreth e rrotull apartamentit .

Apartamenti ndodhe ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze tulle  .

Pallati po ndertohet i nje cilesie shume te larte ,  brenda unaze , vetem 5 minuta nga Selvia dhe 10 minuta nga Qendra .

Izolim termik dhe akustik .

Plot drite .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva