Jepet apartament 2+1 me qira ne Astir , Hotel Marinaj, Buze Unaze

 • €380/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira

Jepet apartament 2+1 me qira ne Astir , Hotel Marinaj, Buze Unaze

Astir, Tiranë
 • €380/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46834
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartment 2+1 me qira ne Astir Prane Hotel Marinaj

Apartamenti ka hapsira te bollshme dhe organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndodhet ne katin e 2 te tij.

Jepet i mobiluar si ne foto.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva