Shitet super apartament 2+1, Rezidenca Urban Limit!

 • €710,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1, Rezidenca Urban Limit!

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €710,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 158.12
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40654
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 2+1 ne Rezidencen elitare Urban Limit prane Stadiumit Air Albania.

Urban Limit eshte nje  ndertese shumefunksionale me infrastrukture bashkekohore dhe dizajn elegant prane kurores se gjelber te Liqenit artificial te Tiranes.

Rezidenca ofron tipologji te ndryshme apartamentesh, zona biznesi dhe zona tregtare.

Apartamenti disponon siperfaqe bruto 158.12 m2 dhe siperfaqe neto 134.2 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti disponon dhe parkim ne katin -1.

Cmimi i shitjes se parkimit eshte 50.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest