Jepet me qira ambjenti tek Stadiumi Dinamo

  • €500/muaj
Komuna e Parisit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira ambjenti tek Stadiumi Dinamo

Komuna e Parisit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
  • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 60 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31948
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambjenti per zyra tek Stadiumi Dinamo pas Altar.

Ambjenti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.

Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe me shume facilitete perreth .

Ambjenti eshte i rikonstruktuar me punime teper cilesore, i shtruar me parket dhe i pajisur me  kondicioner .

Per me shume infomacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj