Apartament 1+1 Totalisht i investuar tek ASL

 • €350
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 Totalisht i investuar tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €350

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35905
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 65m2 tek ASL , Kongresi i Manastirit .

Apartamenti eshte totalisht i investuar , mobilje , kondicioner , kuzhine , tualet , grila cdo gje eshte e re dhe shume cilesore  .

Eshte ne nje pozicion shume te mire dhe te favorshem prane me Universitetin e Mjeksise , prane Unazes , tani prane edhe me Universitetin Europian dhe ate Kanadez  .

Cdo gje e re dhe cilesore  .

Me kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva