APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA PETI.

 • €450
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, RRUGA PETI.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47841
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek rruga Peti.

Apartamenti organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 450 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo