Objekti me luksoz ne Bllok, Rainbow Center. Ambient me qira per zyra!

Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

Objekti me luksoz ne Bllok, Rainbow Center. Ambient me qira per zyra!

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Tualete
  • 255
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34576
  • ID Prones

Përshkrim

Objekti me luksoz ne zemer te Bllokut, Rainbow Center e projektuar nga Arkitekti me i njohur Stefano Boeri. Me arkitekture unike dhe cilesia me e larte e ndertimit dhe e sigurise.

Ndertesa ne forme kubi eshte e dedikuar per njesi sherbimi dhe zyra.

Ne objektin me luksoze te Tiranes ofrojme zyre me qira katin e 6, me siperfaqe 255 m2 openspace.

Per cdo informacion, ju ftojme te na kontaktoni!

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest