SHITET BAR-LOUNGE, PRANE MYSLYM SHYRI.

  • €420,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET BAR-LOUNGE, PRANE MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
  • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 140
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27642
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet lounge, prane Myslym Shyri.

Ambienti ka 100 m2 neto ambient te brendshem dhe 40 m2 verande.

I investuar , arreduar me arkitekt.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo