OKAZION! APARTAMENT 4+1+2 NE SHITJE, FRESKU.

 • €145,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION! APARTAMENT 4+1+2 NE SHITJE, FRESKU.

Fresku, Tiranë
 • €145,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 295
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35745
 • ID Prones

Përshkrim

Okazion shitet super apartament 4+1+2 ne Fresk, prane Fizikes berthamore dhe zyrave te FSHF.

Apartamenti ka siperfaqe totale 295 m2, prej te cilave siperfaqe e brendshme eshte 176m2 dhe 119 m2 verande.

Pallat i ri, orientim Lindje, Jug, Perendim.

Cmimi eshte 145000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo