APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-EKSPOZITA.

 • €128,000
Ish Ekspozita, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, ISH-EKSPOZITA.

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €128,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42138
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, tek ish ekspozita, prane Grepi i Arte.

Apartamenti ka siperfaqe 72m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Lindje Perendim.

Cmimi eshte 128000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo